O nas


 

Hitbudka to gwarancja najlepszej zabawy. Jest to atrakcja, która w błyskawicznym tempie potrafi rozbawić gości na wszystkich imprezach okolicznościowych jak i biznesowych. Działamy na terenie całego Podkarpacia: Rzeszów, Przemyśl, Przeworsk, Jasło, Lesko, Leżajsk, Łańcut, Mielec, Dębica, Krosno.

Hitbudka na przyjęciu weselnym jest okazją do świetnej zabawy zarówno młodych, jak i nieco starszych uczestników przyjęcia. Weselne zdjęcia w przezabawnych ujęciach to mega zabawa! . Zapewniamy doskonałą zabawę również na urodzinach, imieninach, wieczorach panieńskich, kawalerskich i innych przyjęciach rodzinnych. Dzięki nam każda uroczystość na długo zapadnie w pamięci rodziny i przyjaciół.
Hitbudka to strzał w dziesiątkę udanej zabawy na studniówkę, półmetek otrzęsiny czy inne szkolne lub studenckie imprezy!

Hitbudka doskonale sprawdza się na imprezach firmowych. Nasza fotobudka rozbawi, zintegruje, rozluźni atmosferę. Eventy firmowe to okazja do zbliżenia pracowników danej firmy, jak i zrzeszania sobie klientów.  Ponadto wydruk zdjęć może zostać całkowicie dopasowany do loga i marki firmy.

Decydując się na skorzystanie z naszej oferty mają Państwo gwarancję wykonania usługi na najwyższym poziomie. Osoby, które korzystają z naszej fotobudki mają wystarczającą ilość czasu na dobranie odpowiedniej stylizacji. Czas pomiędzy zdjęciami dostosowujemy do wymagań klienta.
Zapraszamy do współpracy!